fbpx
Poznań Pracownia sukien ślubnych Salon sukien ślubnych Salon sukien ślubnych Poznań Sukienka Panna Młoda Suknia Poznań Suknia ślubna Suknia ślubna Poznań Szycie na miarę

Nowa kolekcja sukien ślubnych 2018

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych dostępna w salonie Madleine w Poznaniu. Zapraszamy przyszłe Panny Młode poszukujące wyjątkowej kreacji na ślub. Mamy wiele propozycji do zaoferowania, które możecie przejrzeć w naszym katalogu on-line » KOLEKCJA 2018 « oraz w salonie przy ul. Głogowskiej 32. Na przymiarki w ciągu tygodnia nie ma obowiązkowej rezerwacji telefonicznej, jednak z uwagi o duże zainteresowanie terminami weekendowymi (piątek lub sobota) prosimy o wcześniejszy telefon w tej sprawie. Zawsze możecie wysłać zapytanie droga mailową korzystając z formularza na naszej stronie internetowej.

♥ ♥ ♥

Suknie ślubne z tej kolekcji posiadają niepowtarzalny styl, zostały tutaj połączone modele klasyczne z awangardowymi. Nowatorskie metody wyszywania sukni dały efekt w postaci zupełnie nowych wzorów i zdobień. Nie zapomnieliśmy również o Pannach Młodych przywiązanych do klasycznych, nieprzemijających kreacji. Na szczególną uwagę zasługują elementy biżuterii, które stanowią integralną część sukni, przez co suknia staje się kompletnym strojem, nie wymagającym dodatków. Dominującymi kolorami są biel, ecru i opcjonalnie róż. Obowiązuje zasada, że jeśli suknia jest z koronki, to korzystniej wygląda w kolorze ecru. Szyfony, cekiny, falbany, tiule – tu dozwolone są biel i ecru, w zależności od karnacji i osobistych upodobań panny młodej. Duży i rozłożysty dół, dopasowana góra nigdy nie przestaną być modne. Panna młoda w dalszym ciągu chce być piękną księżniczką w bogato zdobionej kreacji, z welonem na głowie.