fbpx

komis sukien ślubnych

Wybieram suknię ślubną z komisu

Zakup sukni w komisie, to najlepsze rozwiązanie dla Pań, które szukają modeli sukien ślubnych z ubiegłych lat – wcześniejszych kolekcji lub mają niewiele czasu do ślubu. Ceny takich sukien wahają się w granicach od 500 do 4000 zł. Najwięcej sukien (70% kreacji) jest w cenach od 1000-2000 zł. Nie wypożyczamy sukien pochodzących z działu KOMIS. W przypadku sukien komisowych pierwsza przymiarka z krawcową preferowana jest minimum miesiąca przed ślubem. W tym dniu klientka jest zobowiązana do przyniesienia biustonosza oraz butów, aby krawcowa mogła precyzyjnie dopasować sukienkę. Ponieważ świadomość naszych klientek i kobiet w Polsce na temat dobrze dobranej bielizny i brafittingu rośnie, jednak proponujemy wizytę u profesjonalnej brafitterki, która pomoże w dobraniu odpowiedniego fasonu i rozmiaru bielizny ślubnej. W przypadku  sukien komisowych pranie i podstawowe poprawki krawieckie jak: zwężenie, dopasowanie sukni oraz inne np. obcięcie trenu, doszycie ramiączek, zmiany fasonu sukni są dodatkowo płatne. Przy pierwszej przymiarce dobieramy wszystkie niezbędne dodatki: welon lub toczek, rękawiczki, halkę, bolerko, szal, biżuterię. Wszystko to możecie Panie zamówić lub kupić od ręki w naszym salonie mody ślubnej Madleine w Poznaniu. Przymiarek z krawcową jest zwykle od dwóch do czterech, w zależności od stopnia trudności i ilości poprawek. Odbiór gotowej sukni następuje zwykle od 3-7 dni przed ślubem. Suknie mogą zostać wydane wcześniej na specjalne życzenie klientki. Przed odbiorem suknie są prasowane, ale należy się liczyć z tym, że suknia wygniecie się w czasie transportu. Warto wywiesić ją w domu “na prosto” – wtedy zwykle sama dochodzi do swojego pierwotnego kształtu. Welonów także nie należy prasować, wystarczy rozwiesić nad parującą wodą lub spryskać wodą w areozolu.

Wystawienie sukni w komisie

Tutaj przedstawiamy Państwu informacje dotyczące wstawiania sukni ślubnych w komis. Na jakich zasadach działa komis MADLEINE w Poznaniu? Dzięki nam masz więcej czasu! To my dbamy o reklamę Twojej sukni, umawiamy się z klientkami na mierzenie i negocjujemy w sprawny sposób transakcję, aby była dla Ciebie jak najkorzystniejsza.

♥ PRZYJMUJEMY SUKNIE DO KOMISU W POZNANIU ♥

Dlaczego nam łatwiej sprzedać suknię niż Tobie?

Po pierwsze dysponujemy możliwością dopasowania rozmiaru sukni do potrzeb kupującej. Po drugie rzadko zdarza się, że Panna Młoda wybiera suknię wypatrzoną wcześniej w internecie lub w katalogu. My, konsultantki ślubne w Madleine, zazwyczaj staramy się naprowadzić klientkę na odpowiedni „trop”. Dlatego często zdarza się, że przyszła Panna Młoda przyjeżdżając na mierzenie upatrzonej sukni, a wybiera zupełnie inną. Dopasowaną do jej indywidualnych potrzeb i wygodniejszą. Czekamy więc na Twoją suknię, bo im mamy ich więcej – tym większa szansa na jej sprzedaż.

UWAGA! Nie skupujemy sukni – działamy wyłącznie na zasadzie komisu!

Jeżeli chcesz wstawić suknię w komis – wyślij zdjęcie sukienki na nasz adres e-mail: madleine.suknie@gmail.com wraz załączonym opisem: jaki to model, wzrost, rozmiar. Wówczas odpowiemy czy jesteśmy zainteresowani danym modelem. Możesz również odwiedzić nas w salonie przy ul. Głogowskiej 32 w Poznaniu.

REGULAMIN KOMISU

 1. Przyjmujemy suknie wyprane.
 2. Istnieje możliwość skorzystania z pralni, do której komis zawiezie suknię jeśli nie została wyprana.
 3. Suknie muszą być w stanie idealnym (każda plamka, każde zaciągnięcie, niesprawny suwak, brak troczków czy guzika powoduje obniżenie ceny bądź kończy się nie przyjęciem sukni w komis).
 4. Prosimy o dostarczanie do komisu samej sukni – bez dodatków. Istnieje możliwość dodania dodatków gratis, lecz do momentu sprzedaży pozostają one w posiadaniu Komitenta.
 5. Suknię wycenia się podczas jej przyjmowania uwzględniając stanowisko Komitenta. Najczęściej jest to suma do 35% wartości rynkowej ceny NOWEJ sukni danego modelu.
 6. Komitent jest zobowiązany do ujawnienia wszystkich usterek artykułów przyjmowanych w Komis, w przypadku ich późniejszego wykrycia przez Komis, mogą one zostać zdjęte z ekspozycji i odesłane na koszt Klienta.
 7. Komisant może odmówić przyjęcia artykułów do sprzedaży bez podania przyczyny.
 8. Zakupione artykuły nie podlegają reklamacji ani zwrotowi.
 9. Jeżeli Komisant i Komitent zgadzają się na cenę zostaje spisana umowa na okres 6 miesięcy.
 10. Za wystawienie sukni do sprzedaży przez okres sześciu miesięcy pobieramy bezzwrotną opłatę. Szczegółowe informacje w salonie.
 11. Dostarczenie 2 profesjonalnych zdjęć w formie elektronicznej lub papierowej. Mogą być to zdjęcia z sesji studyjnej bądź plenerowej lub zdjęcia katalogowe producenta sukni.
 12. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy.
 13. Po sprzedaży sukni Komis ma 10 dni roboczych na wypłatę umówionej ceny za suknię.
 14. Jeśli suknia nie znajdzie nabywcy przez okres sześciu miesięcy Komitent jest zobowiązany odebrać suknię w ciągu jednego tygodnia po okresie wygaśnięcia umowy lub przedłużyć umowę (maksymalny czas na jaki można przedłużyć umowę to 3 miesiące).
 15. W przypadku przekroczenia terminu w jakim suknia powinna zostać odebrana (tj. 12 miesięcy) suknia przechodzi na własność komisu.

NIE WYPOŻYCZAMY SUKNI która jest własnością Komitenta!