fbpx
Dodatki ślubne Poznań Pracownia sukien ślubnych Pracownia sukien wizytowych Salon sukien ślubnych Salon sukien ślubnych Poznań Sukienka druhna Sukienka koktajlowa Sukienka na ślub Sukienka na wesele Sukienka Panna Młoda Suknia ślubna Suknia ślubna Poznań Suknia wieczorowa Suknia wizytowa Szycie na miarę

Madleine suknie ślubne i wieczorowe

Serdecznie witamy na stronie internetowej salonu sukien ślubnych i wizytowych MADLEINE w Poznaniu. Mieścimy się niedaleko Parku Wilsona, przy ul. Głogowskiej 32. W naszej ofercie znajdziecie gotowe suknie ślubne (dostępne na miejscu od ręki) z możliwością wykonania poprawek. Suknie z katalogów francuskich projektantów. Suknie ślubne szyte na zamówienie, w każdym rozmiarze, kolorze, wybraną tkaniną lub koronką. Posiadamy również kilka propozycji dla Pań o pełniejszych kształtach. Większość prac krawieckich wykonujemy w naszej pracowni w salonie.

Ostatnio szczególnym powodzeniem cieszą się suknie wizytowe: klasyczne, wieczorowe, koktajlowe, biznesowe, dla druhen, dla mamy Panny Młodej, oscarowe, na czerwony dywan lub premierę. Eleganckie i stylowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, połączone z ciekawymi zdobieniami lub dodatkami. Szyte na miarę lub dostępne modele w salonie sukien.

Zapraszamy na przymiarki i zakupy do Madleine