fbpx

Salon MADLEINE

Suknie ślubne, wieczorowe, na studniówkę, wizytowe

Salon sukien ślubnych i wizytowych MADLEINE istnieje na poznańskim rynku branży ślubnej od 2000 roku. W tym czasie powstało wiele salonów firmowych w całej Polsce. Od ponad 15 lat wspieramy wszystkie przyszłe Panny Młode naszym doświadczeniem przy zakupie TEJ WYMARZONEJ sukni ślubnej. Klientkom indywidualnym, doradzamy w wyborze odpowiedniej kreacji na wesele, bal, kameralną imprezę, przyjęcie, czerwony dywan, studniówkę czy spotkanie biznesowe. Jak również szyjemy odzież na zamówienie, dokonujemy poprawek na zakupionych modelach, szyjemy sukienki według projektu własnego lub klientów. Staramy się abyś zawsze wyglądała olśniewająco.

Od samego początku współpracujemy z renomowanymi firmami mody ślubnej, wizytowej, wieczorowej i studniówkowej z całej Europy (Francja, Włochy). W ubiegłych latach również przygotowaliśmy liczne, własne projekty, które okazały się ponadczasowe i są dostępne na miejscu, w salonie przy ul. Głogowskiej 32 w Poznaniu (nieopodal Parku Wilsona).

W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość tkanin, koronek, zdobień (kryształki, cekiny, koraliki, perły) i dodatków. Terminowość wykonania wszelkich prac nad suknią, przymiarek i efektu końcowego. Doświadczenie naszej pracowni krawieckiej, daje możliwość modyfikowania projektów, a co za tym idzie, dostosowania ceny do Twoich możliwości. U nas znajdziesz suknie i sukienki na każdą kieszeń.

Suknie ślubne i wieczorowe Madleine Poznań
Suknie ślubne i wieczorowe Madleine Poznań

Sprawdź nasze » Katalogi Mody Ślubnej « on-line. | Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś! » tel. 721 700 113