fbpx

Współpraca

Madleine to firma działająca od 19 lata na polskim rynku. Jest jedynym przedstawicielem francuskich sukien marek Miss Kelly, Divina Sposa, Just for You, Collector, Kelly Star, Miss Paris oraz producentem własnej, autorskiej kolekcji sukien ślubnych, wizytowych i wieczorowych. Ostatnio wprowadziła na rynek poznański kolekcję sukien wieczorowych, francuskiej marki Corizzi, które z powodzeniem sprzedają się w salonie firmowym przy ul. Głogowskiej 32 w Poznaniu. Jest to idealne zbadanie rynku co oznacza, że Polkom, kreacje te przypadły do gustu.

Aby rozpocząć z nami współpracę, zapoznaj się z kilkoma informacjami:

  • przyszły franczyzobiorca Madleine powinien skontaktować się z właścicielką sieci tel. 663 745 225 aby omówić preferencje lokalowe, a później z jej udziałem znaleźć odpowiednie miejsce w swoim mieście (lokal min. od 30 m2)
  • zawierając umowę franczyzową otrzymujecie wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia własnego salonu
  • przekazujemy także wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży sukien ślubnych, które stanowi dobrą wiadomość dla tych osób  / przedsiębiorców, którzy czują obawy przed samodzielnym prowadzeniem salonu
  • firma nie pobiera opłaty za wejście do sieci, ani też innych opłat manipulacyjnych
  • zapewniamy dostępność materiałów reklamowych, dla celów promowania salonu, takich jak foldery, plakaty, katalogi, banery / rollupy reklamowe oraz standy multimedialne co zapewnia atrakcyjność przyszłego salonu
  • oczekujemy, aby franczyzobiorca zakupił 8 sukien z min. trzech kolekcji

Zachęcamy również istniejące już salony sukien ślubnych i wizytowych do współpracy na terenie całej Polski. W bardzo prosty sposób można wzbogacić swoją ofertę, a tym samym przyciągnąć nową grupę Klientów. Hurtowe ceny francuskich sukien wbrew obiegowym opiniom są niejednokrotnie niższe niż polskich producentów. Wniosek ten może wypływać z wygórowanych cen, jakie proponowane są przez właścicieli funkcjonujących już salonów. Obserwacje rynku skłaniają nas do wprowadzania kolejnych marek, aby zaspokoić gusta wszystkich klientek. Siedem kolekcji francuskich i dwie polskie stanowi bogaty wachlarz wyboru. Każda z kolekcji liczy ok 40 sukien.

Zapraszamy do współpracy!

Piszą o nas: