fbpx
Poznań Salon sukien ślubnych Salon sukien ślubnych Poznań Sukienka druhna Sukienka koktajlowa Sukienka na wesele Suknia ślubna Poznań Suknia wieczorowa Suknia wizytowa

Nowe modne marki w Madleine – Corizzi Paris

Już na targach w Mediolanie naszą uwagę przyciągnęły cztery ciekawe marki, trzy specjalizujące się w szyciu, projektowaniu sukien ślubnych i wizytowych: Corizzi Paris z Francji, Emiliano for Dina Bengasi z Włoch, YI JU z Korei oraz w końcu coś dla Panów, piękne i nowoczesne garnitury prosto z Włoch od Kirico.

Na początek rozpoczęliśmy współpracę z CORIZZI Paris. Jest to francuska marka sukien wieczorowych i koktajlowych, która pochodzi prosto z Paryża. Szyje i projektuje piękne, zwiewne suknie, bogato zdobione idealne na przyjęcia, wesela, studniówki, czerwony dywan – premiery filmowe, teatralne, operowe. Polskie Klientki bardzo ciepło przyjęły styl, wysoką jakość wykonania i fasony nowych kreacji w naszym salonie. Tym samym, jesteśmy w stałym kontakcie z pracownią, która na bieżąco realizuje nasze zamówienia. Kupujemy, również wiele modeli ponad to, aby Klientki mogły przymierzyć, ewentualnie możemy dokonać niewielkich korekt odnośnie rozmiaru na sukienkach, które posiadamy na stanie. Więcej przykładowych modeli znajdziecie na stronie SUKNIE WIZYTOWE.

Oferujemy również możliwość współpracy z innymi butikami i salonami na terenie całej Polski, które zechciałyby wprowadzić tą markę dla swoich Klientek. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu pod nr tel.  663 745 225.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś! » tel. 721 700 113