fbpx
Bal maturalny Corizzi Corizzi Poznań Evening dress Madleine Poznań Poznań Pracownia sukien wizytowych Prom dress Studniówka Sukienka druhna Sukienka koktajlowa Sukienka na wesele Suknia wieczorowa Suknia wizytowa Szycie na miarę

Spring collection 2019 by Corizzi

Jeśli kierujesz się budżetem lub szukasz dobrej oferty, mamy duży wybór przystępnych sukienek. Naszym celem jest oferowanie najnowszych sukienek gwarantujących, że będziesz wyglądać jak VIP na balu i na każde specjalne wydarzenie!

Suknie z wiosennej kolekcji 2019 prosto z francuskiego salonu mody Corizzi, który specjalizuje się w pięknych kreacjach typu Prom Dress. Marka ma coś dla każdej dziewczyny i kobiety, niesamowity wybór odcieni, od miękkich pasteli, przez jasne kolory, po modne odcienie metaliczne. Stylowe suknie dostępne są w rozmiarach od 4-14 (34-46, ale nie wszystkie modele).  Każda zaprojektowana tak, aby pasowała do różnych kształtów. Co więcej, wszechstronna kolekcja oferuje sukienki imprezowe i formalne sukienki idealne na bal, imprezę, galę, wesele, studniówkę, przyjęcie, czerwony dywan, garden party i na specjalne okazje.